Katalog Firm
Katalog Branżowy Firm Powiększ i wybierz region woj. zachodniopomorskie woj. mazowieckie woj. pomorskie woj. lubuskie woj. dolnośląskie woj. wielkopolskie woj. kujawsko-pomorskie woj. łódzkie woj. warmińsko-mazurskie woj. podlaskie woj. lubelskie woj. podkarpackie woj. małopolskie woj. świętokrzyskie woj. śląskie woj. opolskie Powiększ i wybierz region

Informujemy, że stara wersja platformy Katalog Branżowy Firm (kbf.pl) będzie wkrótce wyłączona. Prosimy o rejestrację firmy na nowej platformie goandget.eu

Wyszukiwarka:
Katalog firm   Dodaj firmę   Reklama   Kupno i Sprzedaż       Praca       Ogłoszenia drobne   e-pr@sa  
 KBF // Dodaj firmę

Typy reklamy:

- Baner reklamowy umieszczony w wybranej branży i miejscu geograficznym z aktywnym bezpośrednim odniesieniem do strony. Baner znajduje się zawsze centralnie na początku każdej ze stron wyszukiwań przypisanej kategorii branżowej i miejscu geograficznym. Wymogi techniczne - wymiary: 468x60 pikseli , waga: 5-15 kB, format: JPEG, GIF. Zaletą tego rodzaju reklamy jest skierowanie jej do określonej branżowo i lokalnie grupy odbiorców.
Przeglądaj katalog, określ wolne miejsce i sprawdź cenę

- Wpis reklamowy umieszczony na pierwszym miejscu w wybranej branży i miejscu geograficznym. Wpis na pierwszym miejscu znajduje się zawsze na początku każdej ze stron wyszukiwań przypisanej kategorii branżowej i miejscu geograficznym ( bezpośrednio pod banerem). Zaletą tego rodzaju reklamy jest skierowanie jej do określonej branżowo i lokalnie grupy odbiorców.
Przeglądaj katalog, określ wolne miejsce i sprawdź cenę

- Billboard - graficzny element reklamowy - wyświetlany centralnie na każdej górnej stronie serwisu. Wymogi techniczne - wymiary: 750 x 100 pikseli , waga: 20 kB, format: JPEG, GIF, FLASH.
Koszt billboardu: 605 zł / za miesiąc.

- Link reklamowy - tekstowy ( maksymalnie 24 znaki ) wyświetlany na głównej stronie serwisu oraz na każdej z podstron serwisu na poziomie wyszukiwań wyboru województwa i powiatu w dziale linki reklamowe. Linki są kierowane bezpośrednio do strony.
Koszt linku: 20,00 zł / za miesiąc.

- Boks reklamowy - wyświetlany na głównej stronie serwisu oraz na każdej z podstron serwisu na poziomie wyszukiwań wyboru województwa i powiatu w dziale boksy reklamowe. Boks zawiera tekst ( maksymalnie 80 znaków) i odnośnik bezpośrednio do strony ( maksymalnie do 24 znaków ).
Koszt boksu: 30,00 zł / za miesiąc.

Projektowanie stron internetowych Oferujemy Państwu kompleksową obsługę procesu tworzenia nowoczesnych stron internetowych realizujących Państwa cele marketingowe. Wykonujemy zarówno proste strony, wizytówki, jak i serwisy internetowe oparte na bazach danych. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi realizacjami
Kontakt: biuro@kbf.pl

W przypadku wątpliwości prosimy o kontakt email: biuro@kbf.pl.


Wizualizacja reklamy:

Banery reklamowe i wpisy na pierwszym miejscu:


kliknij na obrazek aby powiększyć


Reklama na głównej stronie serwisu (billbord reklamowy, boksy reklamowe i linki reklamowe)


kliknij na obrazek aby powiększyć
Mapa serwisu | O katalogu | Regulamin | Jak to działa? | Kontakt  | Polityka Prywatności 
 
designed by: wmotylewski